Bezpečné placení

 

Platební karty

Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Eurocard/MasterCard a Maestro. Akceptace platebních karet probíhá on-line a využíváme pro ní 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo zpracovatelské bance, kterou je Česká spořitelna a. s., nikdo z našich zaměstnanců tedy nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje. Platba kartou u nás je bezpečná.

 

Osobní údaje zákazníků

Osobní údaje poskytnuté zákazníky v žádném případě neposkytujeme třetí straně, pokud to nesouvisí s účelem, ke kterým byly poskytnuty obchodu Tympanum s. r. o. (např. sdělení doručovací adresy přepravci).

 

Ochrana zákazníků, záruka vrácení peněz

Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s vyjímkou audionahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal.

Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené (prodejce nevrací částku zaplacenou za balné, poštovné nebo dobírkovné), za splnění následujících podmínek:

  • vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě multimediálních a audio nosičů (CD, MC, CD-ROM) nesmí být porušen igelitový přebal
  • nakupující doručí vrácené zboží osobně nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce

Více informací najdete v nákupním řádu.