Dědečku, vyprávěj

Autor: Ladislav Špaček
Režie: Petr Mančal
Stopáž: 1 audio CD | 56 minut
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 30.9.2014

Dědečku, vyprávěj

Právě dotuskujeme. Všechny objednávky obsahující tento titul budou expedovány od 10. listopadu 2017.

Autorské čtení!

Slušné chování je to nejcennejší, co mohou rodiče dát svým dětem. Naučit je zdravit, vhodně se oblékat, chovat se zdvořile na ulici, na návštěvě, v restauraci, vypěstovat v dětech správné návyky, jak držet příbor, sklenici, jak sedět u stolu — to jsou hodnoty, které je budou provázet celý život a do značné míry budou rozhodovat o tom, zda budou jednou děti úspěšné v profesi i v osobním životě. Stejnou příležitost ovlivnit budoucí život dětí mají i prarodiče a učitelky mateřských škol.

 

Ladislav Špaček (1949)

Původní profesí pedagog. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, později Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na katedře českého a slovenského jazyka FF UK učil historický vývoj spisovné češtiny. Od roku 1990 pracoval v Československé televizi jako vedoucí domácího zpravodajství a zároveň byl parlamentním zpravodajem a moderátorem pořadu Události, komentáře. V letech 1992 až 2003 mluvčí prezidenta republiky Václava Havla a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Během svého působení na Pražském hradě navštívil spolu s prezidentem Havlem přes padesát zemí světa a absolvoval stovky společenských událostí na nejrůznějších úrovních. Je spoluautorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa, autorem knih Etiketa, Velká kniha etikety a Slon v porcelánu aneb jak se neztratit v labyrintu etikety. Pravidelně publikuje v médiích a pořádá přednášky o mediální komunikaci a etiketě pro vrcholové manažery a politiky. 

 

Nezkrácená verze na 1 audio CD | Celkový čas 55 min 14 s


Nahrávka vznikla podle knihy Ladislava Špačka Dědečku, vyprávěj vydané nakladatelstvím Mladá fronta v roce 2012. Copyright © Ladislav Špaček, 2012. Illustrations © Jana Fernandes, 2012. Čte Ladislav Špaček. Režie Petr Mančal. Zvuk Dominik Budil. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. Grafická úprava obalu pro CD Martin Urbánek. Vydala Mladá fronta a. s. a Tympanum, s. r. o., v září 2014. www.mf.cz | www.tympanum.cz

 

Související tituly