Ochrana osobních údajů

Tympanum.cz - záruka bezpečného nákupu

Nakupování v obchodě Tympanum.cz je nejen pohodlné, ale také bezpečné.


   

Česká kvalita

Rada České republiky pro jakost a Řídící výbor programu Česká kvalita udělila Asociaci pro elektronickou komerci osvědčení o zařazení značky "Nákup bez obav" (viz. výše) do vládního programu Česká kvalita.

 

 

Bezpečný přenos dat

Přenos všech údajů souvisejících s objednávkou (jméno, adresa, přihlašovací jméno, heslo, atd.) je šifrován protokolem SSL, a tudíž je chráněn proti "odposlouchávání" během cesty mezi zákazníkem a naším obchodem. Bezpečnostní certifikát máme od renomované firmy THAWTE.

 

 

Doména Tympanum.cz je zabezpečena technologií DNSSEC

Technologie DNSSEC chrání před zneužitím údajů v systému doménových jmen (DNS) a následnému podvrhování či falšování internetových stránek.

DNSSEC je rozšíření systému DNS, které zvyšuje bezpečnost služby doménových jmen. Principem DNS je překlad jmenných internetových adres, jako například www.nic.cz nebo www.dobradomena.cz, na adresy číselné, kterým počítače rozumějí a jejichž pomocí dokážou zajistit zobrazování webových stránek, odesílání e-mailů, telefonování po internetu a další běžné internetové služby.
DNSSEC zvyšuje bezpečnost při používání DNS tím, že brání podvržení falešných, pozměněných či neúplných údajů o doménových jménech.
Více informací naleznete na internetové adrese http://www.nic.cz/dnssec/.

 

 

Platební karty

Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, Eurocard/MasterCard a Maestro. Akceptace platebních karet probíhá on-line a využíváme pro ní 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte přímo zpracovatelské bance, kterou je Česká spořitelna a. s., nikdo z našich zaměstnanců tedy nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje. Platba kartou u nás je bezpečná.


 

Osobní údaje zákazníků

Osobní údaje poskytnuté zákazníky v žádném případě neposkytujeme třetí straně, pokud to nesouvisí s účelem, ke kterým byly poskytnuty obchodu Tympanum s. r. o. (např. sdělení doručovací adresy přepravci).

 

 

Ochrana zákazníků, záruka vrácení peněz

Na základě zákona č. 367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s vyjímkou audionahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal.

Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené (prodejce nevrací částku zaplacenou za balné, poštovné nebo dobírkovné), za splnění následujících podmínek:

  • vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě multimediálních a audio nosičů (CD, MC, CD-ROM) nesmí být porušen igelitový přebal
  • nakupující doručí vrácené zboží osobně nebo poštou na vlastní náklady na adresu prodejce

Více informací najdete v nákupním řádu.