Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek (1961)

Herectví vystudoval u profesora Ivana Vyskočila. V roce 1980 založil divadlo Vizita, v němž účinkuje. Popularitu filmového herce mu přinesly hlavně dva snímky režiséra Jana Hřebejka - Pelíšky a Musíme si pomáhat. Roku 2005 začal v klubu Lávka hrát divadelní představení založené na knize Čtyři dohody.

Poslední aktualizace: 27.6.2014 12:37


Spolupráce na titulech

Zrozeni k běhu

Christopher McDougall: Zrozeni k běhu

Zapomenutý národ a tajemství nejlepších a nejšťastnějších běžců světa

Autor knihy se jako miliony jiných amatérských běžců nejméně jednou ročně vážně zranil. Po cyklech bolestí, injekcí a střídání nejmodernějších běžeckých bot chtěl na doporučení lékařů s běháním skoncovat. Místo toho se však vydal do rozpálených kaňonů v Mexiku, kde žijí Tarahumarové – nejtajemnější, nejzdravější a nejšťastnější běžci na planetě. Běhání v extrémních podmínkách jen v sandálech je pro ně stejně přirozené a snadné jako dýchání. Strhující příběh o běžcích na stokilometrové trati změní život každému posluchači!

 

Více informací

Čtyři dohody

Don Miguel Ruiz: Čtyři dohody

Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. Kniha Čtyři dohody vychází ze staré moudrosti Toltéků a nabízí mocný nástroj, který může velmi rychle změnit naše životy a vnést do nich nový zážitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Tympanum k této audioknize také vydalo dvě pokračování s názvy Pátá dohoda a Láska, vztahy a přátelství.

 

Více informací