Martha Issová

Martha Issová (1981)

Studovala hereckou konzervatoř a i když ji nedokončila, patří k největším talentům současného českého divadla i filmu. Nastálo se rozhodla pro angažmá Dejvického Divadla. Hrála ve filmu Alice Nellis Tajnosti nebo ve filmu Michaely Pavlátové Děti noci, za který získala cenu na MFF Karlovy Vary.

Poslední aktualizace: 27.6.2014 11:05


Spolupráce na titulech

Tracyho Tygr

William Saroyan: Tracyho Tygr

Velký příběh o lásce, o fantazii a odvaze. Příběh o tygrovi, o Thomasu Tracym a Lauře Luthyové. Co kdybychom každý měli svého tygra, který by nám ukazoval cestu k našim největším snům?

Nové vydání americké kultovní novely s mimořádným hereckým obsazením znovu připomene půvabný příběh Thomase Tracyho, newyorského mladíka, ke kterému se jednoho dne připojí jako stálý společník tygr, na něhož mladík už od dětství čeká, aby v něm probudil lásku k dívce Lauře a naučil ho dalším důležitým věcem, jež potřebuje ke své proměně v muže.

Nahrávka obsahuje bonus v podobě doslovu profesora Martina Hilského a vychází s původní ilustrací Jiřího Šalamouna.

Pro děti od 12 let.

Více informací

Skříň

Olga Tokarczuková: Skříň

Krajina zneklidňující fantazie nejčtenější polské autorky – Olgy Tokarczukové.

Vyprávění plné magie a poezie nás přenáší do nezvyklých světů, kde fantazie sousedí s mýty a předměty mají vlastní život. Soubor tří povídek, které u nás vycházejí poprvé a pouze v podobě audioknihy. Nahrávka obsahuje povídky Skříň, Deus ex a Čísla.

Více informací