Aktuality

Audioknihy pro nejmenší - nejen do postýlky

Audioknihy pro nejmenší - nejen do postýlky

Pozvánky 17/05/2010

Dnešní doba přeje přesunům pomocí dopravních prostředků, nejčastěji pomocí auta: Cestujeme do práce, na nákup, s dětmi do školy, s dětmi k lékaři, s dětmi k babičkám a dědečkům a bez dětí pak zase zpátky. A tak pořád dokola. Kdo tyto cesty alespoň někdy absolvoval, velmi dobře ví, co všechno to obnáší: I když je nuté soustředit se na jízdu – a jistě tak všichni činí, netelefonují ani nesvačí, po určité době se ale stejně chtě-nechtě dostaví určitý stereotyp. Jak z toho ven? Popusťte uzdu své fantazie: co děláte v takovém případě vy? Někteří si broukají spolu s Waldou Matuškou, někteří oťukávají volant, jiní počítají patníky kolem silnice.

A teď si do toho ve své fantazii ještě přimalujte děti: Jak upoutat jejich pozornost, začne-li nebezpečně rychle klesat k bodu nula? Jak je zabavit? A co takhle pohádky? Že to při řízení dost dobře nejde? A co třeba pohádky namluvené? Žena v autě.cz ví, o čem je řeč. A kdo chce také vědět, přečte se celý článek zde.

O oblibě audioknih mezi nejmenšími, resp. mezi jejich maminkami svědčí také stoupající mediální zájem, a to také např. na specializovaných serverech pro maminky. Třeba server Pro matky.dýcháme.czpřečtěte si, jak to tedy vidí matky…

Hledání

Benefiční audiokniha >

Benefiční audiokniha

Oblíbení interpreti >

Barbora Hrzánová E.A.Poe Jaroslav Rudiš Ladislav Lakomý Lubor Šplíchal

Výběr z fotografií

Počátek

Nejprodávanější titul >
Počátek
Dan Brown
čte Martin Sláma

Odkazy
Audioknihy.net >
iliteratura - O literatuře ve světě a doma >
Projekt Rosteme s knihou >
ZenaVAute.cz - internetový magazín pro ženy za volantem >
Svět literatury >
Dětská tisková agentura >
Literární.cz - Server s českou literaturou >
Vaše literatura - literatura pro všechny >
Knihkupectví Svět dětské fantazie >
Nakladatelství a knihkupectví PASEKA >
Aletheia >

Komunita
Facebook >
Twitter >
RSS >
Newsletter >
Klub >