Vydavatelství Tympanum

Vydavatelství Tympanum

25/11/2009

Jsme vydavatelství specializované na výrobu a prodej audioknih. Vydáváme světovou i českou beletrii, audioknihy pro děti a detektivky. Na jejich vytváření spolupracujeme s předními českými herci, režiséry a hudebníky.

Vydavatelství Tympanum založili v roce 2006 Josef Burkovský a Karel Černošek jako bývalí studenti, kteří sami s oblibou poslouchali mluvené slovo a rozhodli se vstoupit do světa knih. A tak začali pracovat na jedinečném projektu audioknih. Od samého začátku vytváří jednotnou grafickou podobu audioknih i vydavatelství grafik Ondřej Fučík - blueturtle.cz.

Zaměřujeme se na nejoblíbenější světové i české autory a většina našich audioknih je v nezkrácené podobě. Vycházejí na audio CD nebo MP3 CD.

Naše audioknihy jsou opatřeny popisem v brailově písmu, a to jak na obalu, tak na samotných CD. Podporujeme tak význam audioknih pro nevidomé a propagujeme námi užívanou značku "blind-friendly".

Pro propagaci audioknih v knihkupectvích jsme vytvořili projekt poslechových stání s názvem VOX-BOX, který ve vybraných knihkupectvích umožňuje zákazníkům poslechnout si ukázky z nabízených audioknih.

Naši kompletní produkci, která momentálně čítá více jak 60 titulů, si můžete pohodlně koupit v našem e-shopu, v knihkupectvích a CD shopech a nebo Vám doporučujeme reprezentační prodejnu Českého rozhlasu na Vinohradské 13, Praha 2. Tam také najdete vše z vydavatelství Tympanum. Nově máte také možnost si naše audioknihy stáhnout přímo do počítače, MP3 přehrávače nebo Vašeho mobilního telefonu na www.audioteka.cz

 

 

 

Hledání

Benefiční audiokniha >

Benefiční audiokniha

Oblíbení interpreti >

Arnošt Goldflam Eva Salzmannová Václav Postránecký Josef Somr Jaroslav Dušek

Výběr z fotografií

Počátek

Nejprodávanější titul >
Počátek
Dan Brown
čte Martin Sláma

Odkazy
Audioknihy.net >
iliteratura - O literatuře ve světě a doma >
Projekt Rosteme s knihou >
ZenaVAute.cz - internetový magazín pro ženy za volantem >
Svět literatury >
Dětská tisková agentura >
Literární.cz - Server s českou literaturou >
Vaše literatura - literatura pro všechny >
Knihkupectví Svět dětské fantazie >
Nakladatelství a knihkupectví PASEKA >
Aletheia >

Komunita
Facebook >
Twitter >
RSS >
Newsletter >
Klub >