Diskuse

Přidat příspěvek

Human Validation   

Čtenářských příspěvků: 26 | Strana 1 2 3

REDAKCE Tympanum 17.4.13
Dobrý den, Aničko, o vydání dalších dílů příběhů Kvaka a Žbluňka pochopitelně uvažujeme, ale je nutno přiznat, že ne v nejbližších měsících. Obávám se, že se budete muset ještě na nějakou dobu obrnět trpělivostí. Nicméně jsme moc rádi, že se Vám nahrávka líbí a věříme, že si třeba časem zamilujete i nějaké další tituly z naší produkce (mé děti třeba obdobně náruživě poslouchají Bajky i nebajky, Kouzelný kalendář a Karlíka a továrnu na čokoládu). Přejeme krásné jarní dny.

Anička 16.4.13
Moc prosíme o další díly Kvaka a Žbluňka. Nemůžeme už bez nich vydržet. Děkujeme.

Filip Zálešák 20.2.12
Myslím že se v rozhovoru pro rozhlasový pořad Hvězdný prach zmínil že má Francii rád, navštěvuje ji a má tam přátele :) doufám, že jsem to nějak nespletl :) o jeho hlasu určitě pochyby nejsou, je skvělý dabér a herec a podle zmíněného rozhovoru má rozhlasovou práci rád :)

REDAKCE Tympanum 20.2.12
Dobrý den, Filipe, děkujeme za tip na pana Soukupa, přiznávám, že jsem o jeho znalosti francouzštiny nevěděl. Jako krásný hlas ho samozřejmě známe. S pozdravem.

Filip Zálešák 17.2.12
Váš letošní ediční plán mě díky přítomnosti mužíčka s vejčitou hlavou velmi potěšil :-) více takových detektivek! Rád bych také "doporučil" pro načtení herce Pavla Soukupa, jehož sametový hlas a znalost francouzštiny by mohly být dobrou kombinací ;-)

REDAKCE Tympanum 12.12.11
Dobrý den, paní Seidlová. Vaše poděkování paní Baňkové rádi vyřídíme. Hezké Vánoce.

Danuše Seidlová 11.12.11
Když jsem loni pod stromeček dostala jako učitelka fyziky knihu Straka v říši entropie, měla jsem radost a s chutí jsem si knihu přečetla. Protože mě nadchla, říkala jsem si, že byto bylo fajn, kdyby ji někdo namluvil. A stalo se. Já sama ji svým žákům čtu a jsem moc ráda, že se někdo snaží o trochu jiný pohled na přírodní vědy. Ještě jednou díky a hlavně potom poděkování paní Baňkové.

REDAKCE Tympanum 1.3.11
Děkujeme paní Hájková, z takových reakcí máme velkou radost a budeme se snažit i nadále. Pozdravení od Tympana.

Lenka Hájková 27.2.11
Děkuji Vám za knihy, které těší celou rodinu, zvlášť náš sedmiletý Kubík je poslouchá neustále dokola. Já miluji nejvíc Alenku v podání Jiřího Ornesta jehož Paželv a Kloboučník nemá chybu. I ta hudba napodobující pomalu se otvírající rozvrzané dveře je kongeniální. Moc Vám fandím!!!

REDAKCE Tympanum 1.2.11
Děkujeme za Vaše tipy na tituly i na interprety. S panem Ornestem spolupracujeme často a velmi rádi, stejně tak s panem Procházkou. A pana Brabce budete moci už brzy slyšet v připravovaném fotbalovém CD s názvem Josef Masopust - povídky z prvního a druhého poločasu, které napsali Ota Pavel a Petr Feldstein. Pravda, fotbal není detektivka, ale stejně to doufáme bude stát za to :-) Pozdravení. Tympanum

Hledání

Benefiční audiokniha >

Benefiční audiokniha

Oblíbení interpreti >

Jostein Gaarder Richard Krajčo Petr Mančal

Výběr z fotografií

Počátek

Nejprodávanější titul >
Počátek
Dan Brown
čte Martin Sláma

Odkazy
Audioknihy.net >
iliteratura - O literatuře ve světě a doma >
Projekt Rosteme s knihou >
ZenaVAute.cz - internetový magazín pro ženy za volantem >
Svět literatury >
Dětská tisková agentura >
Literární.cz - Server s českou literaturou >
Vaše literatura - literatura pro všechny >
Knihkupectví Svět dětské fantazie >
Nakladatelství a knihkupectví PASEKA >
Aletheia >

Komunita
Facebook >
Twitter >
RSS >
Newsletter >
Klub >