Duchaři

Autor: Miloš Kratochvíl
Čte: Filip Sychra
Stopáž: 1 mp3-CD | 3 h 3 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 7.7.14

Duchaři

Pachatelé dobrých skutků 2

Puntíkáři Michal Souček a Filip Fialka už zas chtějí pomáhat a zachraňovat. Tentokrát se jim zželelo nejmenšího kluka ze třídy, Trpajse Lojdy, kterého ve škole vyjukala přítomnost zeleného ducha. Kluci zahájí po duchovi intenzivní pátrání, aby mu domluvili a ze školy ho vypudili. Co všechno se ale při tom semele a jaké roztodivné poznámky a tresty vyfásnou, to je přímo k popukání...

Druhý díl populární dětské audioknihy Puntíkáři o dvojici nerozlučných kamarádů se srdcem na správném místě bude mít v Tympanu i další pokračování. Těšit se můžete na Kouzláky (vyšli v září 2014), Bouráky a Klofáky (2015).

Pro děti od 8 let.

Audiokniha vychází v edici Načteno - o edici více zde.

Miloš Kratochvíl (1948)

Spisovatel, televizní scénárista, sportovní redaktor. V letech 1970 –1980 byl redaktorem časopisu Stadion, poté se stal spisovatelem „na volné noze“. Napsal řadu povídek uveřejněných v různých antologiích, některé z žánru sci-fi publikoval v povídkové knize Pavilón. Byl velmi činným scénáristou pro Československou televizi, kde uplatnil desítky scénářů. Je autorem řady písničkových textů, básniček, fejetonů i pohádek. Psal do dětských časopisů Mateřídouška a Sluníčko.

 

Filip Sychra (1972) 

Absolvent hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a studií na VŠMVV a Karlově Univerzitě. Vystupuje v činohrách a hudebních inscenacích v různých českých divadlech. Jeho tvář si můžete vybavit i z menších rolí v českých a zahraničních filmech a seriálech. Věnuje se rovněž moderování, melodramu a zpěvu s různorodými hudebními skupinami. Dlouhodobě se zabývá interpretací šansonu, výukou techniky řeči a hlasovou výchovou.

 

Nezkrácená verze | 1 mp3 CD | 3 h 3 min

Nahrávka vznikla podle knihy Miloše Kratochvíla Pachatelé dobrých skutků 2 – Duchaři vydané nakladatelstvím Mladá fronta v roce 2009 / Copyright © Miloš Kratochvíl, 2009 / Illustrations © Milan Starý, 2009 / čte Filip Sychra / hudba, zvuk, střih a mastering Pavel Štěpánek / design obalu Martin Urbánek / odpovědná redaktorka Karolina Srncová / Nahrávku vyrobila Knihovna a tiskárna pro nevidomé Karla Emanuela Macana v roce 2014. / Remastering Tympanum, s. r. o. / Vydala Mladá fronta a. s. a Tympanum, s. r. o., v červnu 2014. / www.mf.cz   www.tympanum.cz 

 

Související tituly