Bouráci

Autor: Miloš Kratochvíl
Čte: Filip Sychra
Stopáž: 1 mp3-CD | 3 h 20 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 24.6.15

Bouráci

Pachatelé dobrých skutků 4

Čtvrtá audiokniha ze série Pachatelé dobrých skutků o dvou kamarádech, kteří s nevinnými úmysly vyvádějí jednu lumpárnu za druhou. Michal s Filipem se touží stát skauty survivory. Survivoři totiž dokáží přežít lecjaké podmínky a překonají všechna nebezpečí. Musí se proto zocelit. Přespat ve skříni nebo zavěšený v ruksaku, plazit se potokem a vázat uzly pod vodou, to samozřejmě není nic pro padavky.

Populárních dětských audioknih Miloše Kratochvíla najdete v Tympanu celou řadu. Již vyšli Puntíkáři, Duchaři a Kouzláci. Těšit se dále můžete na Klofáky (1. září 2015).

Pro děti od 8 let.

Audiokniha vychází v edici Načteno - o edici více zde.

Miloš Kratochvíl (1948)

Spisovatel, televizní scénárista, sportovní redaktor. V letech 1970 –1980 byl redaktorem časopisu Stadion, poté se stal spisovatelem „na volné noze“. Napsal řadu povídek uveřejněných v různých antologiích, některé z žánru sci-fi publikoval v povídkové knize Pavilón. Byl velmi činným scénáristou pro Československou televizi, kde uplatnil desítky scénářů. Je autorem řady písničkových textů, básniček, fejetonů i pohádek. Psal do dětských časopisů Mateřídouška a Sluníčko.

 

Filip Sychra (1972) 

Absolvent hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a studií na VŠMVV a Karlově Univerzitě. Vystupuje v činohrách a hudebních inscenacích v různých českých divadlech. Jeho tvář si můžete vybavit i z menších rolí v českých a zahraničních filmech a seriálech. Věnuje se rovněž moderování, melodramu a zpěvu s různorodými hudebními skupinami. Dlouhodobě se zabývá interpretací šansonu, výukou techniky řeči a hlasovou výchovou.

 

Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | 3 hodiny 20 minut

Nahrávka vznikla podle knihy Miloše Kratochvíla Pachatelé dobrých skutků 4 – Bouráci vydané nakladatelstvím Mladá fronta v roce 2011. Copyright © Miloš Kratochvíl, 2011. Illustrations © Milan Starý, 2011 | Čte Filip Sychra. | Hudba, zvuk, střih a mastering Pavel Štěpánek. | Design obalu Martin Urbánek | Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. | Nahrávku vyrobila Knihovna a tiskárna pro nevidomé Karla Emanuela Macana v roce 2014. | Remastering Tympanum, s. r. o. | Vydala Mladá fronta a. s. a Tympanum, s. r. o., v červnu 2014.

Související tituly