Klofáci

Autor: Miloš Kratochvíl
Čte: Filip Sychra
Stopáž: 1 mp3-CD | 3h 8min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 1.9.15

Klofáci

Pachatelé dobrých skutků 5

Michal Souček a Filip Fialka popáté a naposledy! Jako Puntíkáři, Duchaři, Kouzláci a Bouráci zůstali nerozluční kamarádi nezlomeni poznámkami učitelky, podezřívavostí ředitele, akcemi psychiatrické doktorky tety Marcely, maléry i úrazy. Nyní stojí před nejtěžší zkouškou. Nic tak neohrozí klukovské kamarádství jako láska ke stejné spolužačce… Teď se teprve ukáže, jestli jsou Piskoř s Fildou kamarády na život a na smrt!

Závěrečná audiokniha ze série Pachatelé dobrých skutků o dvou kamarádech, kteří s nevinnými úmysly vyvádějí jednu lumpárnu za druhou. Klofáci navazují na předchozí audioknihy Puntíkáři, Duchaři, Kouzláci a Bouráci.

Pro děti od 8 let.

Audiokniha vychází v edici Načteno - o edici více zde.

Miloš Kratochvíl (1948)

Spisovatel, televizní scénárista, sportovní redaktor. V letech 1970 –1980 byl redaktorem časopisu Stadion, poté se stal spisovatelem „na volné noze“. Napsal řadu povídek uveřejněných v různých antologiích, některé z žánru sci-fi publikoval v povídkové knize Pavilón. Byl velmi činným scénáristou pro Československou televizi, kde uplatnil desítky scénářů. Je autorem řady písničkových textů, básniček, fejetonů i pohádek. Psal do dětských časopisů Mateřídouška a Sluníčko.

 

Filip Sychra (1972) 

Absolvent hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a studií na VŠMVV a Karlově Univerzitě. Vystupuje v činohrách a hudebních inscenacích v různých českých divadlech. Jeho tvář si můžete vybavit i z menších rolí v českých a zahraničních filmech a seriálech. Věnuje se rovněž moderování, melodramu a zpěvu s různorodými hudebními skupinami. Dlouhodobě se zabývá interpretací šansonu, výukou techniky řeči a hlasovou výchovou.

 

Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | 3 hodiny 8 minut


Nahrávka vznikla podle knihy Miloše Kratochvíla Pachatelé dobrých skutků 5 – Klofáci vydané nakladatelstvím Mladá fronta v roce 2011. / Copyright © Miloš Kratochvíl, 2011 / Illustrations © Milan Starý, 2011 / čte Filip Sychra / hudba, zvuk, střih a mastering Pavel Štěpánek / design obalu Martin Urbánek / odpovědná redaktorka Karolina Srncová / Nahrávku vyrobila Knihovna a tiskárna pro nevidomé Karla Emanuela Macana v roce 2014. / Remastering Tympanum, s.r.o. / Vydala Mladá fronta a. s. a Tympanum, s.r.o. v září 2015.

Související tituly