Vraždy s monogramem

Autor: Sophie Hannah
Čte: Michal Zelenka
Režie: Dimitrij Dudík
Stopáž: 1 mp3 CD | 12 h 25 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 9.2.15

Vraždy s monogramem

Knižní událost roku – vychází na podzim 2014 současně ve 28 jazycích a 50 zemích!

 

Druhé upravené vydání v interpretaci Michala Zelenky je doplněno hudbou Kryštofa Marka.

Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět… Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů – nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová autorka Sophie Hannah. Výsledkem jsou Vraždy s monogramem, spletitý případ zasazený do Londýna 20. let minulého století. Ďábelsky chytrý hlavolam plný falešných stop a snadno přehlédnutelných, o to však důležitějších detailů může rozřešit jen legendární belgický puntičkář a jeho brilantní „malé šedé buňky“. 

 
Reportáž z nahrávání audioknihy najdete ZDE.
 

Sophie Hannah (1971)

Mezinárodní bestsellerová autorka psychothrillerů, publikovaných ve více než dvaceti zemích, adaptovaných pro televizní zpracování a ověnčených mimo jiné britskou National Book Award za krimi roku. Píše rovněž poezii, za niž byla nominována na cenu T. S. Eliota. Po více než 40 letech vrátila na literární scénu legendárního belgického detektiva Hercula Poirota. Její nový příběh Vraždy s monogramem vychází ve 28 jazycích a 50 zemích světa a navazuje na tradici poirotovských detektivek Agathy Christie.

 

Michal Zelenka (1975)

Absolvoval DAMU v roce 2000. Po dvouletém angažmá v Jihočeském divadle působil několik let v pražském Činoherním klubu a Městských divadlech pražských. Řadu let spolupracuje s Českým rozhlasem, kde již natočil řadu pohádek i dramatizací. Na jevišti ho můžete vidět v komedii Dokonalá svatba v Divadle U Hasičů. Věnuje se scenáristice a působí i jako lektor prezentačních dovedností. V současnosti je textařem v reklamní agentuře McCANN Prague.

 

Nezkrácená verze | 1 mp3 CD | 12h 25 min

Nahrávka vznikla podle knihy Agatha Christie®, Sophie Hannah, Vraždy s monogramem. Hercule Poirot v nové detektivce, vydané nakladatelstvím Knižní klub v Praze v roce 2014. | Z anglického originálu The Monogram Murders přeložila Edda Němcová. | Translation entitled Vraždy s monogramem © 2014, Agatha Christie Limited. All rights reserved. | The Monogram Murders © 2014, Agatha Christie Limited. All rights reserved. | AGATHA CHRISTIE® POIROT® are registered trademarks of Agatha Christie Limited in the UK and/or elsewhere. All rights reserved. | Čte Michal Zelenka. Režie Dimitrij Dudík. Zvuk Radek Veselý. Hudba Kryštof Marek. Foto autorky Philipa Gedge. Foto interpreta D. Ployhar. Design obalu Martin Urbánek. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. | 2. vydání. Vydalo Tympanum s. r. o. v únoru 2015.

 

Související tituly