Dědečku, ještě vyprávěj - ROZEBRÁNO

Autor: Ladislav Špaček
Režie: Petr Mančal
Stopáž: 1 mp3 CD | 1 h 40 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 24.11.14

Dědečku, ještě vyprávěj - ROZEBRÁNO

Autorské čtení!

Volné pokračování úspěšné audioknihy pro děti Dědečku, vyprávěj.
Malá Viktorka naslouchá pohádkám a příběhům, které ji učí základům etikety a pomáhají jí utvářet si pohled na svět kolem sebe. S dědečkem prožívá různé příhody společné dětem jejího věku a učí se, jak se zachovat v různých situacích, které život přináší.

 

Ladislav Špaček (1949)

Původní profesí pedagog. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, později Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na katedře českého a slovenského jazyka FF UK učil historický vývoj spisovné češtiny. Od roku 1990 pracoval v Československé televizi jako vedoucí domácího zpravodajství a zároveň byl parlamentním zpravodajem a moderátorem pořadu Události, komentáře. V letech 1992 až 2003 mluvčí prezidenta republiky Václava Havla a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Během svého působení na Pražském hradě navštívil spolu s prezidentem Havlem přes padesát zemí světa a absolvoval stovky společenských událostí na nejrůznějších úrovních. Je spoluautorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa, autorem knih EtiketaVelká kniha etikety a Slon v porcelánu aneb jak se neztratit v labyrintu etikety. Pravidelně publikuje v médiích a pořádá přednášky o mediální komunikaci a etiketě pro vrcholové manažery a politiky. 

 

Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celkový čas 1 h 40 min


Nahrávka vznikla podle knihy Ladislava Špačka Dědečku, ještě vyprávěj vydané nakladatelstvím Mladá fronta v roce 2014. Copyright © Ladislav Špaček, 2014. Illustrations © Jana Fernandes, 2014. Čte Ladislav Špaček. Režie Petr Mančal. Zvuk Dominik Budil. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. Grafická úprava obalu pro CD Martin Urbánek. Vydala Mladá fronta a. s. a Tympanum, s. r. o., v roce 2014. www.mf.cz | www.tympanum.cz

Související tituly