Seznam smrti

Autor: Frederick Forsyth
Čte: Jan Hyhlík
Stopáž: 1 mp3 CD | 11 h 15 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 24.11.15

Seznam smrti

Ve Virginii sídlí agentura TOSA, jejímž úkolem je hledat a zabíjet ty, kteří jsou pro Spojené státy natolik nebezpeční, že se ocitli na takzvaném Seznamu smrti. Právě na něm přibylo nové jméno: terorista přezdívaný Kazatel, který radikalizuje mladé muslimy a nabádá je k vraždám. Bohužel pro něj zabijí i vysloužilého generála námořní pěchoty, jehož syn patří k nejlepším lovcům lidí ve službách TOSA. Ten se své práci věnuje už šest let. Nezná jméno, podobu ani místo pobytu nového cíle. Kazatel z toho však udělal osobní záležitost. Hon začíná… Nejnovější román Fredericka Forsytha, mistra politického thrilleru, předvádí autora opět ve skvělé formě!

Audiokniha vychází v edici Načteno - o edici více zde.

Jan Hyhlík (1945)

Hlasatel, herec a dabér Jan Hyhlík vystudoval ve své rodné Praze divadelní fakultu AMU. Vystřídal divadla v Hradci Králové, Kolíně, Brně, Praze a Pardubicích. Externě spolupracuje od roku 1995 s Českým Rozhlasem 3 Vltava a zhruba stejnou dobu načítá knihy pro Knihovnu a tiskárnu pro nevidomé Karla Emanuela Macana, kde vytvořil již přes 150 audioknih. Tympanum v jeho interpretaci vydalo audioknihu Poutník: Mágův deník, sérii Vlastimila Vondrušky Přemyslovská epopej a thriller Fredericka Forsytha Seznam smrti.

 

Nezkrácená verze | 1 mp3 CD | 11 hodin 15 minut

Nahrávka vznikla podle knihy Fredericka Forsytha Seznam smrti vydané nakladatelstvím Euromedia Group, k. s. – Knižní klub v roce 2014. | Copyright © 2013 by Frederick Forsyth | Z anglického originálu The Kill List přeložil Michal Prokop. | Translation © Michal Prokop, 2014 | Čte Jan Hyhlík. Hudba Mario Buzzi. Nahrávku vytvořila Knihovna a tiskárna pro nevidomé Karla Emanuela Macana v roce 2014. Remastering Tympanum, s. r. o. Design obalu Ondřej Fučík. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. Vydalo Tympanum, s. r. o., v listopadu 2015.  

 

Související tituly