Skrytá těla

Autor: Caroline Kepnes
Čte: Jan Zadražil
Režie: Alexandra Bauerová
Stopáž: 2 mp3 CD | 14 h 8 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 3.3.16

Skrytá těla

Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu.

Když Joe za tragických okolností přišel o svou přítelkyni Beck, dospěl k zoufalému přesvědčení, že už nikdy nebude schopen milovat. Pak ale začala v jeho knihkupectví pracovat Amy Adamová a Joe zjišťuje, že se ve svém chmurném úsudku mýlil. Je svou novou kolegyní posedlý, přestože (nebo protože?) představuje pravý opak Beck – nesnáší Twitter, dokonce ani nemá e-mailovou adresu a na internetu o ní není jediná zmínka. Joe je uchvácen. Než však stačí Amy požádat o ruku, dívka zrádně zmizí a zanechá po sobě jen několik mlhavých stop...

 

Caroline Kepnes

Caroline Kepnes je autorkou celé řady povídek, ale na kariéru spisovatelky nikdy nepomýšlela. Jako novinářka se zaměřením na popkulturu pracovala pro celou řadu médií: počínaje časopisem Entertainment Weekly a konče Yahoo! TV. Psala také scénáře úspěšných televizních show.

Obojí zkušenost bohatě zúročila při psaní svého prvního románu TY a jeho pokračování Skrytá těla. Kritika označila její debut za „až perverzně chytrý klaustrofobický román, při jehož četbě se čtenář díky bravurně užité du-formě stává částečně proti své vůli součástí děje“. Thrillery Caroline Kepnes zkrátka naplňují původní definici tohoto žánru: jsou to knihy, které vás pronásledují, i když je právě nečtete.

 

Jan Zadražil (1975)

Absolvent Státní konzervatoře v Praze, působil a působí v řadě pražských i mimopražských divadel (např. Company.cz – Divadlo Komedie, Divadlo F.  X. Šaldy v Liberci, Husa na provázku, Veselé Skoky, T.E.J.P., Divadlo v Řeznické, Viola, Kašpar a mnoho dalších). Televizním divákům je znám z detektivky Nepodepsaný knoflík, ze seriálů Rodinná pouta nebo Velmi křehké vztahy. Hraje také v kapele Moje řeč. Je ženatý a má dvě děti. Pro Tympanum načetl audioknihy Ty a Skrytá těla.

 

Erotický thriller | Nezkrácená verze na 2 mp3 CD

Nahrávka vznikla podle knihy Caroline Kepnes Skrytá těla vydané nakladatelstvím DOMINO v Ostravě v roce 2016. | Copyright © 2015 by Alloy Entertainment. | Z anglického originálu HIDDEN BODIES vydaného nakladatelstvím Emily Bestler Books/Atria v New Yorku přeložil Jan Netolička. | Translation © 2016 by Jan Netolička | Čte Jan Zadražil. Režie Alexandra Bauerová. Hudba Mario Buzzi. Zvuk Jiří Pochvalovský. Obálka Radek Urbiš. Úprava obalu pro CD Martin Urbánek. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. Vydalo Tympanum, s. r. o., v únoru 2016.

Související tituly