Hlas poznání

Autor: Don Miguel Ruiz
Čte: Renata Volfová
Stopáž: 1 mp3 CD | 4 h 28 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 11.7.16

Hlas poznání

Hlas poznání

Toltécká kniha moudrosti

Don Miguel Ruiz, autor bestsellerů Čtyři dohody a Pátá dohoda, nám v této audioknize připomíná jednu hlubokou a prostou pravdu: Chceme-li skoncovat s emočním utrpením a obnovit svou radost ze života, musíme přestat věřit lžím, většinou o sobě samých. Tato průkopnická audiokniha, založená na staré toltécké moudrosti, nám ukazuje, jak obnovit víru v pravdu a vrátit se ke zdravému rozumu.

Ruiz mění způsob, jakým vnímáme sami sebe i druhé lidi. Pak nám otvírá dveře do reality, kterou jsme vnímali jako dvouleté děti – do reality pravdy, lásky a radosti.

 

Don Miguel Ruiz  (1952)

Narodil se na mexickém venkově v rodině léčitelů a byl vychován svou matkou curanderou (léčitelkou) a dědečkem naguálem (šamanem). I přes očekávání své rodiny, že bude pokračovat v této léčitelské tradici, se rozhodl vystudovat klasickou medicínu a stát se chirurgem. Jeho život však dramaticky změnila autonehoda, kterou na počátku sedmdesátých let šťastně přežil a po ktreré se začal intenzivně zabývat svým životem a sám sebou. Rozhodl se naplno věnovat rozvíjení staré moudrosti svých předků. Nejprve se učil u své matky a své učení později zakončil u významného šamana v mexické poušti. Podle toltécké tradice vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz svůj život zasvětil předávání této staré toltécké moudrosti. Tympanum dosud vydalo Ruizovy audioknihy Čtyři dohody (čte J. Dušek), Pátá dohoda, Láska, vztahy a přátelství a Hlas poznání.

 

Renata Volfová (1959)

Herečka, rozhlasová hlasatelka a dabérka. Po svém otci Richardu Honzovičovi zdědila lásku k filmu a k rozhlasu. Vystudovala Státní konzervatoř v Praze. Hrála mimo jiné ve filmech Prodloužený čas a Fešák Hubert, ale známá je především jako dabérka. Téměř dvě desetiletí pracovala jako hlasatelka stanice Český rozhlas 2 Praha. Namlouvá komentáře k televizním pořadům a pro nevidomé načetla více jak 90 audioknih. Tympanum v její interpretaci vydalo audioknihy Solaris, Šifra mistra Leonarda, A hory odpověděly, Láska, vztahy a přátelství, Hlas poznání a Čarodějka z Portobella.

 

Nezkrácená verze | 1 mp3 CD  | 4 h 28 min

Nahrávka vznikla podle knihy Dona Miguela Ruize Hlas poznání. Toltécká kniha moudrosti vydané nakladatelstvím Pragma v roce 2004 | The Voice of Knowledge © 2004 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Original English language publication © 2004 by Amber-Allen Publishing, Inc., San Rafael, CA 94903 U.S.A. Czech translation Production Copyright © 2016 by Tympanum, s. r. o. All rights reserved. | Z anglického originálu The Voice of Knowledge přeložil Jan Brázda | Translation © Jan Brázda, 2004 | Čte Renata Volfová | Hudba Mario Buzzi. Nahrávku vytvořila Knihovna a tiskárna pro nevidomé Karla Emanuela Macana v roce 2015. Remastering Tympanum, s. r. o. | Ilustrace na obálce © Nicholas Wilton | Design obalu Ondřej Fučík | Odpovědná redaktorka Karolina Srncová | Vydalo Tympanum, s. r. o., v  červnu 2016.

Související tituly