Ve službách zla - ROZEBRÁNO

Autor: Robert Galbraith
Čte: Pavel Rímský
Stopáž: 2 mp3 CD | 23 hod 4 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 19.12.16

Ve službách zla - ROZEBRÁNO

Představte si, že obdržíte balíček s useknutou nohou… Neohroženou Robin, asistentku soukromého detektiva Cormorana Strika vyděsí záhadný balík k smrti. Jejího šéfa jen tak něco nerozhodí, ale tentokrát mu je jasné, že jde o výstrahu a vrah ho dobře zná.

Z minulosti ho napadají čtyři osoby, které by mohly být viníky. Chce-li zachránit Robin i svůj podnik, musí se pustit do vyšetřování a ponořit se do zvrácených a temných světů podezřelých. Záhy dochází k dalším zločinům a Strikovi s Robin začne docházet čas…

 

Robert Galbraith


Je pseudonym britské spisovatelky J. K. Rowlingové, autorky série knih o Harry Potterovi a románu Prázdné místo.

Ve službách zla je po bestsellerech Volání kukačky a Hedvábník třetím dílem ze série s detektivem Cormoranem Strikem, kterou vychvaluje jak kritika, tak i čtenáři.

 

Pavel Rímský (1949)


Po studiích na JAMU získal angažmá v divadle v Hradci Králové, později vystupoval v divadle Dílna 24, které bylo trnem v oku tehdejšímu režimu. Účinkoval v mnoha oblastních i pražských divadlech, například v Činoherním studiu v Ústí nad Labem, Městských divadlech pražských, Švandově divadle i v Divadle v Dlouhé. Od roku 1997 je členem souboru Divadla na Vinohradech. Filmoví diváci jej znají z rolí ve filmech Colette, Zemský ráj to napohled, Hanele či Učitel tance, ale i z televizních filmů a seriálů jako Četnické humoresky, Dobrodružství kriminalistiky nebo Ulice. Díky svému charakteristickému hlasu se uplatnil také v dabingu (např. major Freedman v seriálu M*A*S*H).

 

Detektivní román | Nezkrácená verze | 2 mp3 CD | 23 h 4 min

Vydalo nakladatelství PLUS ve společnosti Albatros Media a. s., Na Pankráci 30, 140 00 Praha 4 © Albatros Media a. s., 2016, Copyright © 2015, J.K. Rowling,Translation © Ladislav Šenkyřík, 2016, Cover design & photography: Nico Tylor, © Little Brown Book Group Limited 2015

Související tituly