Sedm duchovních zákonů úspěchu

Autor: Deepak Chopra
Čte: Aleš Zbořil
Stopáž: 1 mp3 CD | 1 h 45 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: červen 2017

Sedm duchovních zákonů úspěchu

Praktický návod k naplnění snů

Audiokniha Sedm duchovních zákonů úspěchu vám umožní dosáhnout mistrovské úrovně životního konání. Světový odborník na poli vědomí Deepak Chopra zkoncentroval esenci svého učení do sedmi prostých, ale mocných principů, které lze snadno uplatnit ve všech oblastech života. Věnujete-li jim pozornost a budete-li cvičit podle naznačeného návodu, poznáte, že můžete dosáhnout všeho, nač pomyslíte – bohatství, peněz i úspěchu. Také zjistíte, že se váš život stal radostnějším a že oplývá v mnoha směrech hojností, protože tyto duchovní zákony činí život smysluplným.

 

Deepak Chopra (1946)

je americký lékař a spisovatel, původem z Indie. Po studiích medicíny odešel v roce 1968 do USA, kde nejprve učil na univerzitách v Bostonu a věnoval se lékařské praxi endokrinologa. V 80. letech se začal zajímat o ájurvédu a techniku transcendentální meditace (TM) a posléze se stal zakládajícím prezidentem Americké asociace ájurvédské medicíny. Dnes je Deepak Chopra světovou autoritou v oblasti výživy, zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Napsal více než 75 knih, které byly přeloženy do 35 jazyků a jejichž celosvětový náklad přesáhl 20 milionů výtisků. Tympanum dosud vydalo jeho audioknihy Vytváření hojnosti a Sedm duchovních zákonů úspěchu.

 

Aleš Zbořil (1968) 
Po studiích herectví na brněnské JAMU absolvoval půlroční stáž na francouzské Ecole Florent. Poté působil jako rozhlasový moderátor (Rádio Brno, později rádio Krokodýl) a v současnosti je nejvíce známý jako moderátor televizních soutěží (Očko bere, Telekvíz, Ypsilon, Rexeso a především AZ-kvíz). Věnuje se také dabingu (mluví např. Sashu Mitchella v seriálu Dallas) a režii, namlouvá televizní a rozhlasové komentáře, je lektorem seminářů komunikace, rétoriky a prezentačních dovedností. Od roku 1994 je ženatý, má dceru a syna.

 

Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celková délka 1 hodina 45 minut

Nahrávka vznikla podle knihy Deepaka Chopry Sedm duchovních zákonů úspěchu vydané nakladatelstvím Pragma v roce 1996. | The Seven Spiritual Laws of Success © 1994 by Deepak Chopra. Original English language publication © 1994 by Amber-Allen Publishing, Inc., San Rafael, CA 94903 U. S. A. | Z anglického originálu The Seven Spiritual Laws of Success vydaného nakladatelstvím Amber-Allen Publishing přeložil Jiří Zavadil. | Translation © Jiří Zavadil, 1996. | Čte Aleš Zbořil. Režie, zvuk a střih Ondřej Jirásek. Hudba Jan Šikl. Mastering Dana Bajeneza. Produkce Vladimíra Jirásková. Natočeno v Recording Studiu Škroupova Brno. Cover art. Úprava obalu pro CD Jan Mottl. Odpovědná redaktorka Karolina Srncová. | Vydalo Tympanum, s. r. o., v  červnu 2017.

Související tituly