Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Autor: Alan a Barbara Peasovi
Čte: Jan Kolařík
Stopáž: 1 mp3 CD | 9 h 13 min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 23.11.17

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Muži a ženy jsou odlišné bytosti.

Že je to v dnešní době odvážné tvrzení? Ti, kteří se vzpírají myšlence, že biologické danosti ovlivňují naše chování, tak často činí s nejlepšími úmysly, neboť chtějí oponovat sexistickým názorům. Zaměňují však pojmy rovnost a stejnost, označující zcela odlišné skutečnosti. V této audioknize se dozvíte o vědeckých poznatcích, které potvrzují, že muži a ženy jsou fyzicky i mentálně hluboce rozdílní. Pomůže vám k tomu, abyste vedli šťastnější, zdravější a harmoničtější život.

 

Allan a Barbara Peasovi

patří k nejúspěšnějším autorům píšícím o vztazích mezi muži a ženami. Pořádají oblíbené semináře, vystupují v médiích na celém světě a jejich knih bylo ve stovce zemí světa prodáno přes 27 milionů výtisků. Žijí v Austrálii.

 

Jan Kolařík (1968)

Již při studiích na brněnské konzervatoři spolupracoval s divadlem Husa na provázku, jehož je dodnes členem. Vytvořil zde výrazné role v inscenacích Balada pro Banditu, Amadeus, Doktor Faust, Evangelium sv. Lukáše, Lásky jedné plavovlásky, Cirkus Havel, a dalších. Filmoví diváci jej znají z Bratrů Karamazových od režiséra Petra Zelenky. Kromě dabingu a divadla je také moderátorem na brněnském rádiu Krokodýl a často spolupracuje s rozhlasem.

 

Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celkový čas 9 h 13 min

Nahrávka vznikla podle knihy Allana a Barbary Peasových Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách vydané nakladatelstvím Euromedia Group, a. s. – Ikar v roce 2012. WHY MEN DON ́T LISTEN AND WOMEN CAN ́T READ MAPS Copyright © 1999 by Allan Pease. Published by agreement with PEASE INTERNATIONAL PTY LTD. AUSTRALIA, c/o Dorie Simmonds Literary Agency.All rights reserved. Z anglického originálu Why Men Don't Listen and Women Can't Read Maps, vydaného nakladatelstvím Pease Training International v roce 1998 a 2010, přeložila Marta Rottová. Translation © 2000, 2012 by Marta Rottová. Čte Jan Kolařík. Dialogy hrají Kateřina Veselá a Martin Veselý. Režie Ondřej Jirásek. Hudba Mario Buzzi. Zvuk, střih, a mastering Viktor Černý. Nahrávku vyrobilo vydavatelství Tympanum audioknihy. Design obálky Jana Šťastná. Grafická úprava obalu pro CD Michaela Nussbergerová. Vydalo nakladatelství Ikar ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum v listopadu 2017. www.tympanum.cz

Související tituly