Čtyři dohody - pracovní kniha

Autor: Don Miguel Ruiz
Čte: Renata Volfová
Režie: David Noll
Stopáž: 1 mp3CD / 4hod 30min
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: 5.6.2019

Čtyři dohody - pracovní kniha

Don Miguel Ruiz  popsal ve Čtyřech dohodách –  Knize moudrosti starých Toltéků jednoduchý, ale mocný kód chování, který pomáhá dosáhnout osobní svobody a opravdového štěstí. Pracovní kniha hlouběji rozvíjí myšlenky Čtyř dohod a pomocí praktických cvičení a zamyšlení vede  posluchače k odhalení zdrojů špatných životních návyků a myšlenkových vzorců, které nás připravují o životní radost a působí zbytečné utrpení. Pracovní kniha ke Čtyřem dohodám otevírá nový přístup k vlastnímu nitru a je průvodcem na cestě k životu plnému větší osobní svobody, lásky a autentického prožívání. 

 

Don Miguel Ruiz (1952) 
Narodil se na mexickém venkově v rodině léčitelů. I přes očekávání své rodiny pokračovat v této léčitelské tradici se rozhodl vystudovat klasickou medicínu a stát se chirurgem. Jeho život však dramaticky změnila autonehoda. Po ní se rozhodl naplno věnovat rozvíjení staré moudrosti svých předků a tuto moudrost předávat ostatním. Nejprve se učil u své matky a své učení později zakončil u významného šamana v mexické poušti. Podle toltécké tradice vede naguál člověka k osobní svobodě. Don Miguel Ruiz, naguál z rodu Rytířů orla, svůj život zasvětil předávání této staré toltécké moudrosti. Na knize Pátá dohoda Miguel Ruiz spolupracoval se svým synem Jose Ruizem a ředitelkou nakladatelství Amber Allen Publishing – Janet Mills. 

 

Renata Volfová (1959)
Herečka, rozhlasová hlasatelka a dabérka. Po svém otci Richardu Honzovičovi zdědila lásku k filmu a k rozhlasu. Vystudovala Státní konzervatoř v Praze. Hrála mimo jiné ve filmech Prodloužený čas a Fešák Hubert, ale známá je především jako dabérka. Téměř dvě desetiletí pracovala jako hlasatelka stanice Český rozhlas 2 Praha. Namlouvá komentáře k televizním pořadům a pro nevidomé načetla více jak 90 audioknih. Tympanum v její interpretaci vydalo audioknihy Solaris, Šifra mistra Leonarda, A hory odpověděly, Láska, vztahy a přátelství, Čarodějka z Portobella, Žena pro třetího krále a další.

 

Duchovní | Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celková délka 4 hodiny 30 minut 

Nahrávka vznikla podle knihy Dona Miguela Ruize a Janet Mills Čtyři dohody – pracovní kniha vydané nakladatelstvím Pragma v roce 2003. The Four Agreements Companion Book, Copyright © 2000 by Miguel Angel Ruiz, M.D. and Janet Mills. Original English language publication by Amber-Allen Publishing, Inc., San Rafael, CA 94903 U.S.A. Czech translation Copyright © 2003 by  Jan Brázda. Production Copyright © 2019 by Tympanum, s. r. o. All rights reserved. Čte Renata Volfová. Režie David Noll. Hudba Mario Buzzi. Zvuk Petr Klim. Design obálky Nicholas Wilton. Grafická úprava obalu pro CD Emil Křižka. Odpovědná redaktorka Tereza Melicharová. Vydalo Tympanum, s. r. o., v květnu  2019.

Související tituly