Cesty z úzkosti a deprese

Autor: Heinz-Peter Röhr
Čte: Miroslav Černý
Režie: Jiří Lukášek
Stopáž: 1mp3 CD/ 6 hodin 43 minut
Verze: Nezkrácená
Datum vydání: srpen 2019

Cesty z úzkosti a deprese

Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění životního štěstí. Navzdory tomu  však v naší západní kultuře trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti, frustrací, nejistotou a depresemi. Autor, psychoterapeut s mnohaletými zkušenostmi, se na pozadí grimmovské pohádky Ďábel se třemi zlatými vlasy zamýšlí nad podstatnými prvky pravé životní spokojenosti. S pomocí srozumitelných příkladů z vlastní praxe a praktických cvičení ukazuje cestu ke klíči k životní spokojenosti – k lásce k sobě samým.

Heinz-Peter Röhr (1949)

je známý německý psychoterapeut. Původně vystudoval sociální práci a pedagogiku, již více než 30 let působí na klinice ve Freedeburgu, kde se věnuje především problematice léčby závislostí. Je autorem mnoha úspěšných knih, například Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie – strach z odmítnutí, Závislé vztahy a řada dalších. Tympanum vydalo audioknižně jeho publikaci Nedostatečný pocit vlastní hodnoty.

Miroslav Černý (1978)

Rodák z hanácké metropole Olomouc. Divadelní, příležitostně filmový herec začínal svou profesní dráhu v Západočeském divadle v Chebu. Poté působil v brněnském divadle Polárka, kde pod vedením Jana Mikuláška, Martina Františáka nebo Hany Mikoláškové Kovaříkové strávil deset sezón. V současnosti je na volné noze a spolupracuje s Národním divadlem Brno, Divadlem U stolu, divadlem Polárka a olomouckým divadlem Tramtarie. Pro Tympanum načetl audioknihy Jak si lidé hrají a Ďábel v Bílém městě.

Motivační | Nezkrácená verze na 1 mp3 CD | Celková délka 6 hodin 43 minut

Nahrávka vznikla podle knihy Heinze-Petera Röhra Cesty z úzkosti a deprese. O štěstí lásky k sobě samému vydané nakladatelstvím Portál v roce 2012. Copyright © Heinz-Peter Röhr 2001 . Z německého originálu Vom Glück sich selbst zu lieben přeložil Petr Babka. Translation © Petr Babka, 2012. Čte Miroslav Černý. Režie, zvuk a mastering Jiří Lukášek. Hudba Jan Šikl. Obálka Kateřina Tvrdá. Úprava obalu pro CD Emil Křižka. Odpovědná redaktorka Tereza Melicharová. Vydalo nakladatelství Portál ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum v srpnu 2019.

Související tituly