Nonstop

Brian Aldiss, David Matásek

%
Audiokniha Nonstop - David Matásek, Brian Aldiss

MP3 ke stažení

289 Kč 260 KčCena vč. DPH

Žánr Sci-fi

#kupujteaudioknihy
NÁKUPEM TÉTO AUDIOKNIHY KE STAŽENÍ JSTE PODPOŘILI TYMPANUM. DĚKUJEME!

Roy s kmenem Greenů kočuje divočinou. Stopy však ukazují na vyspělejší civilizaci, která tu byla před nimi. Má svět hranice? A jsou v něm sami?
  
Roy Complain žije v kočovném kmeni Greenů uprostřed divočiny. Primitivní způsoby společenství však v jeho očích nesouzní s pozůstatky civilizovanějšího života, které nachází při svých kořistnických výpravách do pralesa. Uvnitř cítí zvláštní prázdno, touhu, kterou nedokáže pojmenovat. Má jejich země nějaké hranice? V Royovi postupně vzrůstá odpor k dusivému společenskému řádu a tradovaným vysvětlením věcí kolem něj, která však mají nepřehlédnutelné trhliny. Spolu se skupinou dalších vyděděnců se vydává na nebezpečnou cestu za obzory známých ubikací. S pomocí obtížně srozumitelné staré mapy postupně odkrývá ohromující tajemství světa, do kterého se narodil.
Nejslavnější dílo klasika žánru Briana W. Aldisse v podání držitele ceny za Audioknihu roku 2019 Davida Matáska je křišťálově čistý příklad napínavé sci-fi, která je přes svůj spád něčím víc než jen pouhou zábavou.

 


Autor Brian Aldiss
Interpret David Matásek
Vydavatel Tympanum
Vydáno 2020