Parazit

David Koepp, Filip Švarc

%
Audiokniha Parazit - Filip Švarc, David Koepp

MP3 ke stažení

289 Kč 260 KčCena vč. DPH

CD MP3

389 Kč 95 KčCena vč. DPH

Žánr Thriller, Sci-fi , SLEVA %

Znepokojivé sci-fi od scenáristy filmů Jurský park, Smrt jí sluší, Mission: Impossible, Spider-Man, Válka světů či Indiana Jones a dalších.

Odborníci na bioterorismus Roberto Diaz a Trini Romano nechají srovnat se zemí vesnici uprostřed australské pustiny, jejíž obyvatele pozabíjela parazitická houba či plíseň, která sem „spadla z nebe“ v jednom z pozůstatků vesmírné stanice Skylab. Do USA převezou jediný vzorek, který pro případné budoucí válečné účely uloží ve vojenském podzemním skladišti. Po třiceti letech se však organismus začne šířit a pouze agent v důchodu Roberto Diaz ví, jak velkou hrozbu pro svět představuje. Nad bývalým armádním prostorem mezitím vyrostl systém skladovacích kójí, jehož ostrahou je smolař Travis a svobodná matka Naomi, kteří nemají nejmenší potuchy, čemu budou muset čelit.____________________________________________________________________
A co na to Kittchen (autor hudby)? : "
Není Parazit jako Parazit, jak řikala babička na Starém Bělidle. Tadyhlencten není žádná filmová komedie, ale pěkně starosvětskej thriller ve formě audioknihy, ke který jsem navařil pěkně starosvětskou hudbu."


 


Autor David Koepp
Interpret Filip Švarc
Vydavatel Tympanum
Celková délka 09:37:00
Vydáno 2020