Závislé vztahy

Heinz-Peter Röhr, Ilja Kreslík

%
Audiokniha Závislé vztahy - Ilja Kreslík, Heinz-Peter Röhr

MP3 ke stažení

185 Kč 141 KčCena vč. DPH

CD MP3

285 Kč 217 KčCena vč. DPH

Žánr Psychologie

Sklony k závislým vzorcům chování ve vztazích jsou  častější, než by se mohlo zdát. Audiokniha renomovaného psychologa radí, jak si s nimi poradit.

Sklony k závislému chování se v našich vztazích objevují mnohem častěji, než by se mohlo zdát. Nesprávné uchopení blízkých vztahů přitom brání zdravému sebehodnocení a celkové životní spokojenosti. Dlouhodobé závislé vztahy se mohou stát spouštěčem úzkostných stavů, depresí i psychosomatických onemocnění. Renomovaný psychoterapeut Heinz-Peter Röhr na pozadí grimmovské pohádky O husopasce popisuje, jak k nezdravé vztahové závislosti dochází a jaké na sebe bere formy. Na řadě příkladů ze své praxe pak citlivě ukazuje, jak dosáhnout vnitřního osvobození a uzdravení.
 

Heinz-Peter Röhr (1949)

Známý německý psycholog a psychoterapeut. Původně vystudoval sociální práci a pedagogiku, již více než 30 let působí na klinice v Bad Fredeburgu, kde se věnuje především problematice léčby závislostí. Je autorem mnoha úspěšných knih. Tympanum vydalo jeho audioknihy Nedostatečný pocit vlastní hodnoty a Cesty z úzkosti a deprese.


Autor Heinz-Peter Röhr
Interpret Ilja Kreslík
Vydavatel Tympanum
Celková délka 07:20:00
Vydáno 2020