Mrazík s pendrekem v ruce

Alexandr Mitrofanov, Vladimír Kroc

%
Audiokniha Mrazík s pendrekem v ruce - Vladimír Kroc, Alexandr Mitrofanov

MP3 ke stažení

339 Kč 271 KčCena vč. DPH

CD MP3

389 Kč 233 KčCena vč. DPH

Žánr Publicistika

Proč je současné Rusko takové a proč nemůže být jiné?

 

Respektovaný novinář hledá odpovědi na palčivé otázky týkající se Ruska i společnosti a přináší nemilosrdné účtování se ztracenou duší ruského národa.
 „Občas se zdá, že Rusko je povoláno jen k tomu, aby ukázalo celému světu, jak se nemá žít a co se nemá dělat.“ (Petr Čaadajev)
 

Fascinující popis Ruska a jeho společnosti od odborníka z nejpovolanějších – českého novináře, překladatele a komentátora ruského původu, Alexandra Mitrofanova. Autor nejen trefně popisuje současný stav země rozkládající se na dvou světadílech, který směřuje k totalitnímu státu, ale hledá odpovědi na otázky, proč se tak děje, kde je počátek toho všeho a zda tomu lze zabránit.
 ALEXANDR MITROFANOV (1957)
Novinář, překladatel, komentátor a bloger. Narodil se v Rostovu na Donu, kde vystudoval na místní univerzitě žurnalistiku. Od roku 1979 žije trvale v České republice a působí jako novinář (deníky Právo lidu, Právo). Je autorem knih Za fasádou Lidového domu a spoluautorem Politiky pod pokličkou. V roce 2000 obdržel Cenu Ferdinanda Peroutky, o čtrnáct let později Cenu Karla Havlíčka Borovského (za své politické komentáře) a v roce 2016 Cenu Jiřího Ješe.

 
 


Autor Alexandr Mitrofanov
Interpret Vladimír Kroc
Vydavatel Tympanum
Celková délka 07:00:00
Vydáno 2021