Warren XIII. a Vševidoucí oko

Tania Del Rio, Ondřej Brousek, Otakar Brousek

Audiokniha Warren XIII. a Vševidoucí oko - Ondřej Brousek, Otakar Brousek, Tania Del Rio

MP3 ke stažení

339 KčCena vč. DPH

CD MP3

339 KčCena vč. DPH

Děti Dobrodružná Humor Medailové tituly

Audiokniha roku 2021: 1. místo v kategorii Nejlepší audiokniha pro děti a mládež

Jejich životy i osud hotelu leží ve Warrenových rukou!

První díl trilogie o Warrenovi XIII., souboj s tetou Annakondou o Vševidoucí oko! Zvítězí dobro, nebo vše propadne temným silám zla?!

Dvanáctiletý Warren XIII. je dědicem rodinného hotelu, kde pracuje jako jediný poslíček, údržbář, hubitel, pokojský a kluk pro všechno. Jenže to není obyčejný hotel! Děje se v něm jedna podivnější věc než druhá – no, řekněte sami: V kotelně žije tvor se spoustou chapadel, zahradním bludištěm se plíží přízračná dívka, z tety Annakondy i jejích sester Trriangely a Ortogony se vyklubou čarodějnice a mezi záhadnými hosty narazíte třeba na muže, který je od hlavy až k patě celý zafačovaný a dorozumívá se prostřednictvím kartiček. A někde v domě se navíc skrývá kouzelný poklad známý jako Vševidoucí oko. Najde ho Warren dřív než ostatní? Rozluští všechna tajemství? Otec a syn Brouskovi v jedinečném koncertu prvního dílu trilogie.


 
Doporučeno pro fanoušky Tima Burtona, Roalda Dahla a Neila Gaimana

Z anglického originálu Warren the 13 and the All-Seeing Eye přeložila Barbora Punge Puchalská. Copyright © Barbora Punge Puchalská, 2017. Režie Petr Gojda. Zvuk Nikolaj Ivaskiv. Hudba Ondřej Brousek. Technická redakce Nikolaj Ivaskiv. Vyrobilo studio Soundguru. Illustrations © Will Staehle. Úprava obálky pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. 
 

Autor Tania Del Rio
Interpreti Ondřej Brousek, Otakar Brousek
Vydavatel Tympanum
Celková délka 04:53:00
Vydáno 2021