Do temnoty

Pavel Stehlík, Otakar Brousek

Audiokniha Do temnoty - Otakar Brousek, Pavel Stehlík

MP3 ke stažení

329 KčCena vč. DPH

Žánr Publicistika, Autobiografie, Nonfiction

◘ Jde o originální, a tím více napínavé. osobní vyprávění českého vojáka, jenž naplno a bez příkras popisuje své osudy od prvotní motivace až pro vstup do armády.  Zažíváme s ním trable přes náročný výcvik i půlroční nasazení na základně v Afghánistánu, až po boj s těžkou nemocí po návratu domů…
POZOR! Kniha nepřináší žádná líčení vzniku superhrdiny…
Jde v prvé řadě zejména o příběh člověka!
 
Audiokniha přednesená podmanivým hlasem herce Otakara Brouska Ml. zachycuje růst mladého muže od postpubertálního zrání až po dospělého vojáka, jenž musel projít obtížnou řadou profesních, ale i životních zkoušek. Musel překonat nelehké nástrahy, které mu osud nečekaně vmetl do cesty – a pak hlavně najít sám sebe.
Neuvěřitelný lidský osud našeho vojáka v Afghánistánu můžete sledovat v uhrančivém podání oblíbeného herce a skvělého narátora Otakara Brouska ml.
 
P.S: A malý dárek pro posluchače této strhující audioknihy: na vlastní uši uslyšíte i originál hlas bojovníka, a slovy Mirka Žambocha, „Válečníka“,  majora Pavla Stehlíka.

Pavel Stehlík není spisovatel v běžném slova smyslu. Je to válečný veterán, spousta lidí by ho pravděpodobně byla schopna označit za hrdinu.
Působil na misi v Afghánistánu jako zdravotník a specialista odhalování nástražných bomb. 


Autor Pavel Stehlík
Interpret Otakar Brousek
Vydavatel Walker & Volf
Celková délka 10:18:00
Vydáno 2023