Music Man

Adam Plachetka

Audiokniha Music Man - Adam Plachetka

Jiné

299 KčCena vč. DPH

Žánr Hudba

HUDEBNÍ CD
Náš nejúspěšnější basbarytonista se světovým renomé vás zve již podruhé na výlet do světa muzikálů za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Roberta Jindry. Uslyšíte nejznámější písně z Jezus Christ Superstar, Bídníků, My fair lady, Pomády, Miss Saigon a dalších světových muzikálů.
Do jeho třiceti let se mu podařilo to, co zatím nedokázal žádný jiný Čech. Vystoupil v newyorské Metropolitní opeře, v milánské La Scale, v londýnské Královské opeře v Covent Garden a ve Vídeňské státní opeře.
S mimořádným úspěchem se setkalo již jeho první muzikálové CD Impossible Dream z roku 2017, které nahrál za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Tomáše Netopila. Nutno říci, že nikdy neměl svět opery a muzikálu k sobě tak blízko jako v našem miléniu.
Autoři
Symfonický orchestr Českého rozhlasu v Praze, Robert Jindra, Adam Plachetka, Lukáš Sommer, Meredith Willson, Frank Wildhorn, Frederick Loewe, Claude-Michel Schönberg, Andrew Lloyd Webber, Jim Steinman, Richard Rodgers, Oscar Hammerstein


Autor Adam Plachetka
Vydavatel Radioservis
Celková délka 01:02:31
Vydáno 2023