O Ježíškovi

David Laňka, David Švehlík

%
Audiokniha O Ježíškovi - David Švehlík, David Laňka

MP3 ke stažení

321 Kč 289 KčCena vč. DPH

CD MP3

321 Kč 289 KčCena vč. DPH

Žánr Děti

Ten kluk je sympaťák!
 
Něžný a hřejivý příběh malého Ježíška, který se po vyhnání z Jeruzaléma ocitne s rodinou na české vesnici. Autor dokázal vystihnout podstatu křesťanské lásky bez jakéhokoli mentorství.
 
Ježíšek na české vesnici, u břehu české řeky, do níž skáče s českými kamarády? Proč ne, když musel s rodiči odejít z Jeruzaléma a najít nový domov. Půvabné vyprávění o dětství jednoho malého kluka, kterému byly dány dary, s nimiž se musí naučit zacházet. Dětská dobrodružství, která zažívá, líčí autor s humorem a něhou. Čím je tenhle kluk zajímavý a odlišný? Svou láskou, pokorou a vírou v dobro. A když už se stane, že musí zakročit, má k ruce dva nadmíru zábavné pomocníky – své strážné anděly, kteří mu vždy dobře poradí. Knížka o zdánlivě obyčejných, a přitom nejdůležitějších věcech, plná hlubokých poselství.
 
 


Pomáhejte poslechem !
Audioknihu stojí za to si pořídit. Vy uslyšíte kouzelný příběh v úchvatném podání Davida Švehlíka a budete mít dobrý pocit, že jste pomohli a podpořili dobrou věc.
A my za vás z každé prodané nahrávky O Ježíškovi pošleme 50,-Kč na projekt Linka bezpečí.

Na Lince bezpečí pomáhají dětem a studentům do 26 let, kteří se dostanou do náročné životní situace nebo řeší každodenní starosti a problémy, s kterými si neví rady.
Linka je dostupná pro klienty z celé České republiky a poskytuje bezplatné poradenství nonstop na telefonním čísle 116 111, ale i na chatu a v e-mailové poradně. Ročně odbaví přes 90 tisíc kontaktů. Zhruba stejný počet klientů se nedovolá. Odborníci na lince pracují nonstop, ale nestačí to. Koupí audioknihy O Ježíškovi můžete přispět na zvýšení počtu odbavených kontaktů a podpořit tak provoz Linky bezpečí. Více na www.linkabezpeci.cz


 


Autor David Laňka
Interpret David Švehlík
Vydavatel Tympanum
Celková délka 04:00:00
Vydáno 2023